ПОКАЗОВИЙ МІНІ-ТЕАТР “ПЛАНЕТА В НЕБЕЗПЕЦІ, ЗАХИСТИМО ЇЇ”

Нещодавно в стінах нашої школи вихователем Андрушкевич З. В. був проведений показовий міні-театр «Планета в небезпеці, захистимо її», реалізований через одну із форм сучасного спілкування та обміном знаннями – мітап. Метою заняття було сформувати у здобувачів освіти здатність та вміння необхідності захисту навколишнього середовища, відповідального, емоційно-позитивного ставлення до природи та всього живого на Землі, свого здоров’я, дотримання поведінки в природі. Вихованці 6-А класу продемонстрували свої таланти та знання, як через діяльність людини потерпає наша планета, та що необхідно зробити для того, щоб зберегти природу нашої Землі для майбутніх поколінь. Зоряна Володимирівна звернула увагу на те, як війна вплинула на кожен компонент довкілля -тваринний і рослинний світ, воду, ґрунти, повітря, здоров’я українців. Також діти переглянули разючі факти, нанесені довкіллю війною, і що наслідки цього негативного впливу будуть довгострокові та матимуть глобальний характер.

Вихователька закликає:

Поважайте, любіть природу,

Всі творіння її цінуйте,

Бережіть її ніжну вроду

І ніколи не руйнуйте.

Без природи нема людини,

Обірветься без неї життя,

Пам’ятайте про це щохвилини,

Без природи нема майбуття!!!