ТВОЯ МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ – ТВІЙ ВИБІР

З учнями старших класів у школі відбувся показовий урок-семінар з технологій “Проєктування майбутньої професійної діяльності. Поняття про професії”, який провела вчитель трудового навчання Тачинська Л.М. Метою уроку було актуалізувати знання учнів про професії, ознайомити з типами професій, допомогти у виборі майбутньої професії. Для формування мовленнєвої компетенції та створення умов для прояву творчого та інтелектуального потенціалу учнів урок проводився у формі семінару, на якому використовувалися елементи інноваційних технологій: інформаційно-комунікативні, технології критичного мислення, проблемного навчання. Учні підготували інформаційні повідомлення про нові та екзотичні професії. З метою кращого засвоєння знань були проведенні навчальні екскурсії до ВПУ-7, флористичну та автослюсарну майстерню. Навички та знання ,отриманні під час вивчення цієї теми стануть в нагоді у подальшому професійному становленні.