УРОК-МАНДРІВКА: “ФОРМИ ЗЕМНОЇ ПОВЕРХНІ”.

Нещодавно вчителька 4 класу Гринів М.П., створивши доброзичливу атмосферу на показовому уроці з курсу “Я досліджую світ” із теми “Форми земної поверхні”, навчала учнів працювати в команді, розвивала вміння аналізувати, порівнювати, вести спостереження, визначати суттєві ознаки.
Уміло зацікавила здобувачів освіти формою уроку у вигляді гри-мандрівки. Мотивацією до сприйняття навчального матеріалу на уроці послужила яскрава наочність, виготовлена власноруч учителем.
Кульмінацією уроку стала “Гора успіху”, за допомогою якої учні визначили особистий рівень успішності. Було раціонально розподілено урок на етапи, чітко визначено дидактичну мету кожного етапу уроку з її дотриманням. Здійснювалась диференціація й індивідуалізація навчання.
Урок проведено відповідно до вимог Нової Української Школи.